Balony Śrem – zaskocz swoich gości na przyjęciu weselnym!

balony śrem

Ślub to najpiękniejszy dzień w życiu każdego człowieka. Chcemy, aby wszystko było takie, jakie sobie wymarzyliśmy. Internet bombarduje nas masą inspiracji. Postaw na niestandardowe rozwiązanie – balony z Waszymi imionami z pewnością zrobią wrażenie na waszych znajomych! Balony Śrem – oczaruj swoją rodzinę eleganckim klimatem!


Balony Śrem – postaw na romantyczny klimat na swoim weselu


Takie dekoracje na ślubie i weselu zyskują coraz większą popularność. Pary Młode często decydują się na klasyczne, białe balony z helem. Te z nadrukiem, np. datą ślubu, Waszymi imionami to nietuzinkowy sposób na elegancką i niebanalną dekorację. Jeśli na Twoim weselu będą dzieci, to z pewnością dzięki dużej ilości balonów będą miały dodatkowe zajęcie i świetną zabawę. Jest to także dobry gadżet do robienia wspólnych zdjęć z rodziną i znajomymi. Balony możesz także wrzucić do dużego kartonu i wypuścić w niebo! Taka scena jest nie tylko efektowna i romantyczna, ale będzie również wspaniałym ujęciem dla fotografa i kamerzysty.

Zaproszenia okolicznościowe Śrem – niech współgrają z nadrukiem na balonach!
Dobrą praktyką jest, aby zaproszenia, winietki, księga gości i zawieszki ślubne były w takiej samej kolorystyce i stylu. Także balony powinny być spójne z całym zestawem weselnym. Najlepiej zamówić wszystko w jednej firmie – nie tylko zaoszczędzisz czas, ale i pieniądze – wiele przedsiębiorstw oferuje duże rabaty przy zakupie większej ilości towaru. Wybierz przewodni kolor oraz czcionkę. Niech taki sam font będzie zdobił balony, jak i zaproszenia okolicznościowe.

zaproszenia okolicznościowe śrem


Jak wybrać dobrą firmę z gadżetami reklamowymi?
W dzisiejszych czasach bardzo często kupujemy przez Internet. Zanim się zdecydujesz na konkretna firmę, poczytaj opinie, zamów próbną zawieszkę i winietkę. Zapytaj o czas realizacji oraz koszty dostawy.


Zaproszenia okolicznościowe Śrem – postaw na jakość! Popytaj wśród znajomych – warto wybrać sprawdzoną firmę i polecaną przez naszych bliskich.

Zobacz także