Lepsza przyszłość – znajdź prace swoich marzeń

grupa ludzi przybijająca sobie piątkę

Chcesz znaleźć dobrze płatną pracę? Chcesz zarabiać więcej? Przeczytaj ten artykuł jeśli masz ochotę zmienić swoje życie. Dowiedz się, gdzie znaleźć oferty pracy. W Twoim przedsiębiorstwie brakuje rąk do pracy? Dowiedz się jak zminimalizować braki kadrowe!

Czym jest doradztwo personalne?

W skrócie, doradztwo personalne no całokształt usług mających na celu pozyskanie i zatrzymanie pracowników. Polega na świadczeniu wysoce wyspecjalizowanych usług na podstawie wiedzy fachowej i znajomości rynku pracy. Tłumacząc prostym językiem doradztwo personalne jest jest działalnością gospodarczą mającą na celu świadczenie usług pracodawcom w poszukiwaniu pracowników, spełniających określone przez pracodawcę wymogi.

Gdzie szukać pracy?

Powstają firmy, które świadczą usługi wspomagające znalezienie pracy. Na terenie Gorzowa, Nowej Soli i Poznania działa jedna z takich firm. Osoby mające problem ze znalezieniem pracy, udają się do takiego miejsca i przedstawiają czego mniej więcej oczekują. Pracownicy takiego doradztwa udzielają wtedy wywiadu oraz jeżeli jest to możliwe, wskazują wszystkie oferty pracy, którymi klient powinien być zainteresowany.

Praca tymczasowa?

Nie szukasz stałego zatrudnienia? Chcesz dorobić w czasie letnich wakacji lub zanim znajdziesz pracę na stałe? Jeśli tak, praca tymczasowa jest dla ciebie. Główne zalety pracy tymczasowej:

  • nie ma ograniczeń wiekowych
  • taki pracownik sam ustala godziny pracy, dni pracujące dzięki czemu można pogodzić ją np. ze studiami
  • jest to dobre rozwiązanie dla osób, które nie wiedzą co chcą robić w przyszłości i chcą się podjąć różnych prac dla porównania

Zatrudnienie dla pracowników z Ukrainy? Co z rekrutacją?

Posiadając działalność na dużą skalę np. usługi budowlane, potrzeba wiele rąk do pracy. Wielu mieszkańców naszego kraju nie lgną się do pracy fizycznej, lub co raz częściej wyjeżdżają za granicę po większe zarobki. Inaczej jest z pracownikami z Ukrainy. Na terenie Gorzowa i Zielonej Góry, istnieją ogromne zakłady potrzebujące pracowników, którzy są tam mile widziani.

dwóch mężczyzn podających sobie dłonie nad biurkiem

Firmy na taką skalę zatrudniają co raz więcej pracowników. Dużo miejsc pracy, stanowisk, funkcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Wykwalifikowana kadra i wysokiej jakości sprzęt, pozwoli na bezpieczną i owocną pracę. Warto jednak dowiedzieć się jak zatrudnić Ukraińca.

Dla zainteresowanych prowadzone są również szkolenia excel office Lubuskie. Wszyscy Ci, którzy pragną podszkolić się z zakresu obsługi podstawowego programu komputerowego, powinien się zapisać na taki kurs.

Jeżeli jesteś w swoim domu złotą rączką, nie lubisz siedzieć w domu, lub po prostu potrzebujesz pieniędzy. Udaj się do doradztwa personalnego. Tam na pewno Ci pomogą!

Zobacz także