Apartamenty w centrum Krakowa – Booking musi być szybki

apartamenty Kraków booking

Ponieważ Kraków jest jednym z najczęściej i najchętniej odwiedzanych miast w Polsce, w sezonie letnim bywają problemy z noclegami. Jeśli liczysz na piękne i dobrze zlokalizowane apartamenty Kraków booking musisz zrobić jak najszybciej. Nawet z półrocznym wyprzedzeniem.  

Apartamenty Kraków booking – Noclegi znikają z wyprzedzeniem

Ilu turystów odwiedza rocznie Kraków? W samym 2021 roku, gdy pandemia szalała, do Krakowa przyjechało ponad 11 milionów turystów. Jest to naprawdę spora suma. Ile będzie w tym roku, gdy zachorowań jest dużo mniej? Ilość zwiedzających może sięgnąć 15 milionów. Niektórzy odwiedzają Kraków tylko na jeden dzień, inni zostają na dłużej. Dlatego, jeśli planujesz urlop w tym mieście pamiętaj, że apartamentów Kraków booking trzeba zrobić z dużym wyprzedzeniem. Bywa, że i pół roku na przód trudno znaleźć noclegi na naprawdę wysokim poziomie. A jaka lokalizacja jest najlepsza?

apartamenty Kraków centrum

Gdzie w Krakowie wybrać nocleg?

Oczywiście to zależy od upodobań i preferencji samego turysty. Każdy odpoczywa w innych warunkach. Jedni nastawieni są na ciszę, spokój i wygodę, a atrakcją ma być jedynie dzienne zwiedzanie najważniejszych punktów Krakowa. Inni natomiast chcą wieczory spędzać w klimatycznych pubach i na imprezach. Dla tych, którzy wolą spokój sprawdzą się bardziej noclegi w mniej uczęszczanych miejscach. Jednak, jeśli postawi się na hotel wysokiej klasy, to nawet w samym centrum znajdzie się apartamenty Kraków centrum, które dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu zapewnią maksymalny komfort i spokój. Dzięki lokalizacji bliskiej samej starówce można rano wypić kawę w kawiarni z widokiem na sukiennice lub zamek królewski. Można także wybrać budynek z widokiem na Wisłę.

Co musisz zobaczyć w Krakowie

Zamek Królewski to podstawa. Widać go już z daleka. Jest pięknie zachowany, restaurowany i przyciąga ludzi nawet z innych kontynentów. Można go obejść dookoła a także wejść do środka. Na  terenie zamku znajduje się restauracja i kawiarnia, które dostarczają wrażeń smakowych, a także pięknych widoków. Będąc w tym mieście nie możesz pominąć Barbakanu i spaceru ulicą Floriańską. Warto zwiedzić sukiennice i posłuchać hejnału.

Zobacz także