Pozyskaj dobre teksty reklamowe – copywriting

Copywriting

Właśnie założyłeś/założyłaś swoją stronę w Internecie, ale kompletnie nie wiesz co powinna ona zawierać, jakie treści przyciągają klienta czy jak wybić się ponad konkurencję? Content marketing powinien ci pomóc. Tylko co to właściwie jest? Zaraz wszystkiego się dowiesz.

Content marketing – co to takiego?

Jest to nic innego, jak marketing skupiający się na tworzeniu treści pod dane grono odbiorców, czyli możemy inaczej nazwać go jako tworzenie indywidualnych dla każdego klienta treści, które będą przyciągały klienta do długich i wieloletnich kontaktów. Co najważniejsze content marketing bardzo różni się od zwykłego marketingu właśnie tym, że opiera się na tworzeniu długich relacji między sprzedającym, a kupującym, a nie tylko po to, żeby przyciągnąć chwilową uwagę na zakup danego produktu bądź usługi.

Co jeszcze może pomóc?

Drugim coraz bardziej znanym pojęciem marketingowym jest copywriting. Na czym dokładnie polega? Copywriting robi się coraz popularniejszy, dla wszystkich posiadaczy swoich stron internetowych bądź dla tych walczących o dobrą pozycję w sieci. Polega on głównie na tworzeniu indywidualnych tekstów reklamujących daną markę, produkt albo całą stronę. Każdy specjalizujący się w tym fachu, potrafi wklejać dane hasła ‘klucze’, które dzięki pozycjonowaniu strony, pomagają nam wybić firmę, markę na jak najwyższy poziom przy wyszukiwaniu na przeglądarce Google. W obecnych czasach, to naprawdę bardzo ważny, ponieważ chyba każdy z nas, poszukując danej rzeczy, pierwsze co robi to szuka tego na przeglądarce, często dodając czytanie opinii dla danej firmy.

content marketing

Ile to kosztuje?

Niestety nie ma na to jasnej odpowiedzi. Każda z firm zajmująca się promowaniem stron, ma swoje własne cenniki, które są dość indywidualnie dopieranie pod klienta, dlatego radzimy napisać lub zadzwonić do wybranej firmy, aby poznać cennik zbliżony do naszych oczekiwań. Jednak jedyne co możemy powiedzieć to, że większość firm swój cennik reguluje na podstawie 1000 znaków ze spacjami, za liczone strony A4 lub za całą usługę.

Zobacz także